www.facebook.com/pages/Draghill/642756422496313 
tel: Jarda Hájek viz. kontakt

Vážení přátelé a příznivci naší kapely DRAGHILL, Tyto stránky již nebudou aktualizovány až do  jejich zrušení. Splnili jsme konečně náš slib a spustili naše nové oficiální webové stránky na adrese:  www.draghill.mozello.cz  
samozřejmě  profil na Facebooku informuje stále jako předvoj informací o nás.  Budeme rádi pokud se vám naše nové stránky budou líbit a budete je rádi navštěvovat.
 První letošní akce v Kutné Hoře se vydařila, všichni co nás doposud ještě neznali byli nadšeni stylem i provedením a těší se na další naše akce, tímto jim děkuji a opět se na ně těšíme na našich akcích.


 
Začínáme pomalu hrát akce, v nejbližší době zahrajeme v Kutné Hoře na pódiu restaurace "Česká 1" a  další akce bude v KD Seč na Velikonočním festu s dalšími kapelami, které brzy upřesním.

Ladíme formu a skladby na jaro
Nyní máme krátkou pauzu ve vystupování, kytarista si naštípl ruku a tudíž má ruku v sádře, hned jak to bude možné opět nás uvidíte na nějaké akci. 

Na září se nám sešly dvě akcičky, jedna je soukromá a druhou zahrajem pro chlapy na silných strojích.


Fotky z posledních skvělých akcí si můžete prohlédnout na našem Facebookovém profilu.
 

Čeká nás další rocková akce, kde si zahrajeme na motorkářském srazu, tedy srazu strojů značky BABETA a v sobotu zahrajeme v Turkovicích k tanci a poslechu místním sportovcům po vyčerpávajících sportovních klání.


Opětovný návrat na parket v Poděbabech, kde jsme zahráli společně s kapelou "GUFERO" byl korunován výborným rockově naladěným publikem. Díky jim jsme si zábavu skvěle užili a těšíme se na příští rok.

Výborná akce v Uhelné příbrami, krásné stroje, skvělá nálada, dobré jídlo a pití.
  
Motosraz v Uhelné příbramy u Chotěboře, začínáme o trochu dříve na rozehřátí, před hlavní kapelou.

DRAGHILL:  Začínají postupně přibývat akce. Nejbližší zábava s námi je v Křeseticích v Hostinci "U Nevolů". Určitě doražte za dobrou hudbou, jídlem a pitím.
 

     
  
 

POZOR !!!
Přichází malá změna ohledně složení naší kapely. Pro velkou pracovní vytíženost našeho kapelníka a zpěvačky, kteří s námi jako TRERON budou hrát již jen občas, vzniklo seskupení DRAGHILL hrající stejný repertoár jako původní Treron avšak s několika novými písněmi. Informace o složení a budoucích akcích nového seskupení získáte na stránce Facebooku www.facebook.com/pages/Draghill/642756422496313  - tel: Jarda Hájek viz. kontakt        

 

 

Tradiční motosraz v Semíně u Přelouče pořádaný "Dead Motors" na letním parketu, velký výběr kapel po celé dva dny, chutné občerstvení, orosené pivko a skvělá zábava. Kdo se nedostaví určitě bude litovat.

Fotky ze Šiklova Mlýna i z motosrazu ve Studnici jsou již na webu ve složce kompletní foto ke stažení. (je potřeba heslo)

 


Rocková zábava v Třebešicích, přijďte popít a skvěle se s námi pobavit, něco výborného na zub se taky najde.

Tradiční  XV. ročník motosrazu "MOTOŠŤOUCH" spousta soutěží, dobré jídlo, chlazené pivko a Rockový večer s kapelou TRERON.  

PS: Foto z akce v Šiklově Mlýně budou jen co je zpracuji.

 

 

V listopadu hrajeme v Černé za Bory na již tradičním "Motobále" který pořádají RAQUATORS MOTORS s bohatou tombolou zajímavými soutěžemi a skvělým občerstvením. Srdečně zveme na akci na které v tombole vyhrává každý.
 

Vážení přátelé zábava v "Kostelci u HM dopadla skvěle, bohužel když chtěl zvukař pořídit pár fotek pro vás, se zděšením zjistil že chybí paměťová karta, proto se omlouváme a slibuji že již zajistíme včasnou kontrolu základních prostředků pro dokumentaci akcí.


Říjen: zábava v Kostelci u Heřmanova Městce, speciální program na zahájení podzimních akcí v příjemném prostředí místní hospody za přispění naší kapely TRERON, příjemnou obsluhou a bohatým občerstvením. Přijďte zapařit nebudete litovat.

Doplněny fotky z akce v Semíně v "kompletní foto ke stažení" i v prohlížeči výběr.

Ke konci prázdnin 24.8. zapaříme v Semíně na akci sice soukromé, ale veřejně přístupné. Klobásky, prasátko, pivečko poteče proudem, dobrá muzika až do časných ranních hodin.

Doplněny fotky z akcí ve složce "Fotky" a "kompletní fotky ke stažení" kde připomínám že přístup pro stažení balíčku všech fotek z akce je přes heslo, které získáte pouhou registrací zdarma do fanklubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ještě než na plno začnou letní prázdniny zahraje skupina TRERON tradičně na motorkářskék srazu ve "Westernovém městečku" u Zvole nad Perštejnem. Přijeďte si užít den nabitý bohatým programem, soutěžemi, westernovou show a chutným občerstvením. Nemine vás, ani spanilá jízda motorkářů na krásných strojích a spoustu jedinečných nezapomenutelných zážitků.

 

Dnes jsem se konečně dokopal a aktualizoval soubory v "kompletní foto ke stažení" včetně několika úprav webu. V brzké době upravím a vyberu fotky na prohlédnutí na našich stránkách a o prázdninách snad už dodělám všechny úpravy na stránkách. Myslím že se máte na co těšit.

Přijďte se skvěle pobavit, popít a zapařit, zkrátka pořádně užít začátek léta na rockovou zábavu v Poděbabech u Havlíčkova Brodu, tradiční zábava s bohatým občerstvením, klobásky, prasátko na grilu, dostatek dobrého alkoholu a samozřejmě vychlazené pivečko ze sedmého schodu. K tanci i poslechu zahraje TRERON s několika novými songy a překvapením.  

Přátelé a fandové trochu se spožděním, ale přeci, fotky ze zábavy v Kostelci jsou konečně na našem webu v sekci fanklubu. Pro nové nebo zapomětlivé fanoušky připomínám že ke stažení je potřeba heslo, které obdržíte po bezplatné registraci do našeho fanklubu. Pro ostatní: trochu strpení než zprovozním prohlížeč na stránkách, kde si budete moci prohlídnout výběr VIP fotek z aktuální zábavy.  

 

Jaro se neúprosně blíží, plesová sezóna končí a opět přichází období rockových zábav. Skupina TRERON si pro vás na konci března připravila startovací akci pro rok 2013. S novou omlazenou sestavou muzikantů, kvalitnějším zvukem a novými skladbami, tímto zveme všechny příznivce kvalitní hudby na jarní rockový dýchánek. 

Přátelé po novoroční pauze a dodělání několika nových písní začínáme rok 2013 motobálem 16. 2. v Semíně u Přelouče, téměř již tradiční akce s bohatou tombolou pořádaná "Death Motors".  Přijďte si poslechnout pořádnej nářez a užít si v plesovém období dobrou rockovou muziku. 

Po delší pauze opět vyrážíme hrát, první akcí v super nové sestavě bude taneční zábava v Chrasti u Chrudimi. Ostatatně panák něčeho ostřejšího na zahřátí zdarma u vchodu mluví za vše. Celý večer bude pití i jídlo za lidové ceny, užijete si pořádnej nářez a těm co se nebude chtít domů, můžou přespat na sále.

Tak jsme si odpočinuly na dovče a na konci léta jsme se vrhly stvořit pár nových songů, doladit aktuální repec a znovu se vrhnout na pódia abychom vás opět pobavily. PS: Jsou doplněny fotky z prázdninových akcí v archivu (fotky / kompletní fotky ke stažení) /samozřejmě přes heslo fanklubu/

Fotky z westernového městečka ŠIKLŮV MLÝN jsou připraveny ke stažení v našem archivu, ( fotky / kompletní fotky ke stažení ) k prohlídnutí budou i na FACEBOKU. Počasí s námi trochu letos vyšplouchlo, když už bylo vše postaveno tak začalo pršet a vše se muselo přestěhovat do Mexika, kde bylo sice hrozný dusno, ale díky skvělé atmosféře, kterou všichni zúčastnění vytvořili to nemělo chybu :-)

 

Fotky z motoakce Hlinsko pod Sjezdovkou jsou připraveny ke stažení v našem archivu, ( fotky / kompletní fotky ke stažení ) k prohlídnutí budou i na FACEBOKU. Doslali jsme pojeb že jezdíme  pozdě, tak teď už snad budeme lítat včas. :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Fotky ze zábavy z Poděbab jsou připraveny ke stažení v našem archivu, ( fotky / kompletní fotky ke stažení ),  k prohlídnutí budou i na FACEBOKU a co nevidět i tady na stránkách, ještě to musím doladit :-) Zábava neměla chybu, počasí nakonec vydrželo, pořadatelskej servis jako vždy bez chyby a atmosféra naprosto úžasná ani jsme nepostřehli že jsme o hodinu přetáhli . Domů jsme dorazili v pořádku jako slušný lidi za světla :-))

 

    Tak nám skončila provozní pauza, kapela začala normálně fungovat,  vystoupení v nové sestavě TRERONU proběhlo na akci v Semíně pořádanou DEAD MOTORS . Konečně jsem se dostal na server, takže čekejte aktualizaci stránek, omlouvám se za delší nečinnost, chyba nebyla na mém přístroji :-)))) Prozatím aktualizace akcí a tak dále. Slibuji že se polepším :-)                                                                                                 Pája David

 

11.3. 2012 Fotky ze zábavy z Pardubic z MOTOBÁLU  jsou připraveny ke stažení v našem archivu. ( fotky / kompletní fotky ke stažení ) . 

Děkujeme všem zůčastněným za skvělou atmosféru, opravdu jsme si to užili.

Tato akce byla poslední ve staré sestavě s kytaristou Lukášem Brychtou, dále z kapely odchází zvukař Pepa Brychta a osvětlovač Jirka Piskač. Děkujeme klukům za spolupráci. 

Zároveň vítáme naše nové členy, kytaristy Radima Stárka, Kubu Hájka a zvukaře Pavla Budiše.

Kapela si dáva dvouměsíční provozní pauzu.  19.5. 2012 se na Vás těšíme v nové sestavě v Semíně u Přelouče na motosraze pořádaným DEAD MOTORS. 

                                                                                                    Pája David

 

Zboží z našeho obchodu bude k dostání na každé naší akci

 

 

TŘPYTNÝ POZDRAV SNĚŽNÝCH VLOČEK, HODNĚ DÁRKŮ POD STROMEČEK, RADOST A KLID NA VÁNOCE, HODNĚ ŠTĚSTÍ V NOVÉM ROCE  PŘEJE KAPELA - T R E R O N -

 

 

 

 

 

 

 

 

18.10. Fotky ze zábavy z KROUNY  jsou připraveny ke stažení v našem archivu. ( fotky / kompletní fotky ke stažení )  nafotilo se 208 fotek.

 

 

 

 

 

 

 28.8  2011 - Doplněna fotogalerie


Fotky z Miřetic jsou připraveny ke stažení v našem fotoarchivu ( fotky / kompletní fotky ke stažení ) 

30.7. Z důvodu špatného počasí se zábava v Hlinsku na Cihelce ruší  Fotky z motosrazu ze Semína jsou připraveny ke stažení

Jirka Piskač. Děkujeme klukům za spolupráci. 

Zároveň vítáme naše nové členy, kytaristy Radima Stárka, Kubu Hájka a zvukaře Pavla Budiše.

Kapela si dáva dvouměsíční provozní pauzu.  19.5. 2012 se na Vás těšíme v nové sestavě v Semíně u Přelouče na motosraze pořádaným DEAD MOTORS. 

                                                                                                    Pája David

 

 

 

 

 

 

 

Zboží z našeho obchodu bude k dostání na každé naší akci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TŘPYTNÝ POZDRAV SNĚŽNÝCH VLOČEK, HODNĚ DÁRKŮ POD STROMEČEK, RADOST A KLID NA VÁNOCE, HODNĚ ŠTĚSTÍ V NOVÉM ROCE  PŘEJE KAPELA - T R E R O N -

 

 

 

 

 

 

 

 

18.10. Fotky ze zábavy z KROUNY  jsou připraveny ke stažení v našem archivu. ( fotky / kompletní fotky ke stažení )  nafotilo se 208 fotek.

 

 

 

 

 

 

 28.8  2011 - Doplněna fotogalerie


Fotky z Miřetic jsou připraveny ke stažení v našem fotoarchivu ( fotky / kompletní fotky ke stažení ) 

30.7. Z důvodu špatného počasí se zábava v Hlinsku na Cihelce ruší  Fotky z motosrazu ze Semína jsou připraveny ke stažení

13.7.  Doplněna fotogalerie k prohlížení, přidány fotky z Poděbab, Šiklova Mlýna a Otradova. Dále můžete hlasovat v naší ankedě v sekci CO HRAJEME .                                                                 10.7. 2011otky ze zábavy z OTRADOVA   jsou připraveny ke stažení v našem archivu. ( fotky / kompletní fotky ke stažení )  nafotilo se 228 fotek. 

5.7. 2011 Fotky ze zábavy ze ŠIKLOVA MLÝNA  jsou připraveny ke stažení v našem archivu. ( fotky / kompletní fotky ke stažení )  nafotilo se 238 fotek.

Fotky ze zábavy z Poděbab jsou připraveny ke stažení v našem archivu. ( fotky / kompletní fotky ke stažení )  je tam asi 410 kousků tak pokoukejte.  Fotky z Poděbab ( 4.6.) jsou ve fotogalerii k prohlížení.  V sekci CO HRAJEME  , je přidána nová anketa k albu ČERNÝ OVCE, o nejodlíbenější song. Můžete hlasovat i v anketě starého cd STUDNA , 5 nejoblíbenějších písniček budeme na podzim přehrávat ve studiu Benas. Aktualizace akcí.  No a průběžně budu aktualizovat, tak koukněte.

 

 

 


2.5. 2011. Přidány nové skladby z cd, hledejte v sekci audio, doplněna fotogalerie a zbytek si jako vždycky najděte

 

 

 


 

17.4. 2011 Nové CD " ČERNÝ OVCE " je řádně pokřtěné a je již v prodeji. Fotky z křestu si můžete stáhnout. ( fotky / kompletní  fotky ke stažení )

 

 

 


 


16.3. 2011 Tak ty slíbené promo skladby z nového cd si můžete poslechnout v sekci audio.

 

 


14.3. 2011 - Tak dneska jsme podepsali smlouvu  s vydavatelstvím PANDA MUSIC  na vydání cd ČERNÝ OVCE a hned jsme přitom podepsali smlouvu na Cd které bude následovat. Vydavatel zítra oficiálně pouští do oběhu 4 promo skladby z nového CD. Křest Cd proběhne 16.4.